28 czerwca 2010 r. – seria wypadków drogowych.

Kodrąbek godz. 14:20 samochód osobowy Mazda jadąc z nadmierną szybkością zjechał z łuku drogi i uderzył w drzewo. Poszkodowanego kierowcę Karetką pogotowia odwieziono do szpitala w Świnoujściu.
Wrzosowo godz. 17:40 samochód osobowy Opel wymusił pierwszeństwo na motocykliście. W wyniku zderzenia kierowca motocykla doznał między innymi otwartego złamania ręki. Pogotowie Ratunkowe odwiozło poszkodowanego do Gryfic.
Golczewo godz. 18:47 młody kierowca jadąc z nadmierną szybkością na łuku drogi został wypchnięty siłą bezwładności na lewy pas ruchu, gwałtowny manewr powrotu na swoją część drogi doprowadził do zjechania prawymi kołami na prawe, obniżone pobocze. Rozpaczliwa chęć powrotu na drogę i tylny napęd jego Mercedesa doprowadziły do wyrzucenia auta na lewe pobocze, pojazd ściął małe przydrożne drzewko na wysokości metra,  pokonał rów i zatrzymał się na płocie ogródków działkowych. Przed przyjazdem Pogotowia Ratunkowego pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu kierowcy udzielili strażacy z OSP Golczewo.

Dodaj komentarz